Grup Hepsi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Grup Hepsi Fan Club

Grup Hepsi Fan Sitemize HoşgeLdiniz(:

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

tarkan hepsiye ne demiş bakın

+6
CemreKemer1994
dilo
FeJJi_Yoshyci
dasme
erenci_feyza
cemrenin_askisi
10 posters
YazarMesaj
cemrenin_askisi
Admin
Admin
cemrenin_askisi

tarkan hepsiye ne demiş bakın Empty
MesajKonu: tarkan hepsiye ne demiş bakın   tarkan hepsiye ne demiş bakın EmptyPerş. Mayıs 15, 2008 6:53 pm

Paparazi: Tarkan bey sizce Türkiye'de iyi bir sanatçı olsun veya grup olsun size rakip çıkabilecek biri var mı size göre ?
Tarkan : Rakip aslında fazla yok bana göre ama Hepsi grubunu kendime rakip olarak görebiliyorum.
Paparazi : Siz Türkiye'de yok iken bazı sanatçılar,şarkıcılar Hepsi grubuna bazı olup olmadık şeyler söylediler bu konuya ne diyorsunuz ?
Tarkan : Bence onlar önce kendilerine baksınlar daha doğrusu eleştirenler Hepsi bence Türkiye'nin geleceği diye düşünüyorum onun için fazla kulak asmasınlar bizd bu yollardan geçtik nede olsa onlar 4 yılda çok sevildi daha doğrusu çıktıklarında banada iyi bir grup gibi gelmişti ilk başlardan ve dinledikçe onların şarkılarını baktım bana rakip olma ihtimalide çok var grubun ama umarım en iyi yerlere gelebilirler çünkü kızlar çok iyi her anlamda
Paparazieki bu yıl Eurovısıon şarkı yarışmasına kim gitmeli ?
Tarkan : Bu yıl Mor ve Ötesi grubun gitmesine bir yandan şaşırdım bir yandan üzüldüm Kenan geçen sene gittiğinde çok beğenmiştim onun performansını falan ama bu yıl keşke gitse dediğim Hepside şıklar arasında var ama internetten de okuduğuma göre Eurovısıon teklifini kabul etmemişler bence etselerde çok iyi sonuçlar alabilirdik
Paparazi: Peki Türkiye'de kendinize rakip gördüğünüz sanatçılar kim ya da kimler ?
Tarkan : Kenan Doğulu,Mustafa Sandal,Hepsi,Murat Boz,Sıla ben sadece bu şarkıcıları kendime rakip olarak görüyorum !
https://gruphepsifansitesi.1talk.net
erenci_feyza
y€n! üy€
y€n! üy€
erenci_feyza

MesajKonu: Geri: tarkan hepsiye ne demiş bakın   tarkan hepsiye ne demiş bakın EmptyPerş. Mayıs 15, 2008 7:35 pm

saol cnm benim
dasme
y€n! üy€
y€n! üy€
dasme

MesajKonu: Geri: tarkan hepsiye ne demiş bakın   tarkan hepsiye ne demiş bakın EmptyPerş. Mayıs 15, 2008 8:00 pm

saol cnm
FeJJi_Yoshyci
****siteyi seviyo****
****siteyi seviyo****
FeJJi_Yoshyci

MesajKonu: Geri: tarkan hepsiye ne demiş bakın   tarkan hepsiye ne demiş bakın EmptyPerş. Mayıs 15, 2008 9:56 pm

saol cnm
dilo
♥♥HePS! F@NI♥♥
♥♥HePS! F@NI♥♥
dilo

MesajKonu: Geri: tarkan hepsiye ne demiş bakın   tarkan hepsiye ne demiş bakın EmptyCuma Mayıs 16, 2008 6:22 pm

Tarkan gözüme biraz daha girdi
CemreKemer1994
****siteyi seviyo****
****siteyi seviyo****
CemreKemer1994

MesajKonu: Geri: tarkan hepsiye ne demiş bakın   tarkan hepsiye ne demiş bakın EmptyCuma Mayıs 16, 2008 10:40 pm

saol cnm biliyordum ama yinede ve tarkan da bence herkesin asinin payini vermis bulunuyor (hepsiye karsi olanlarin)
http://cemreanderen.buy-talk.com
cemrenin_askisi
Admin
Admin
cemrenin_askisi

MesajKonu: Geri: tarkan hepsiye ne demiş bakın   tarkan hepsiye ne demiş bakın EmptyCuma Mayıs 16, 2008 10:40 pm

evet ö.d cnm
https://gruphepsifansitesi.1talk.net
JEMREJİ
♥♥süper moderatör♥♥
♥♥süper moderatör♥♥
JEMREJİ

MesajKonu: Geri: tarkan hepsiye ne demiş bakın   tarkan hepsiye ne demiş bakın EmptyC.tesi Mayıs 17, 2008 6:01 pm

saol jnmm
http://cemrekemerfan.nicetopics.com
yohsy_yeliz
****siteyi seviyo****
****siteyi seviyo****
yohsy_yeliz

MesajKonu: Geri: tarkan hepsiye ne demiş bakın   tarkan hepsiye ne demiş bakın EmptyC.tesi Mayıs 17, 2008 9:42 pm

saol
dilo
♥♥HePS! F@NI♥♥
♥♥HePS! F@NI♥♥
dilo

MesajKonu: Geri: tarkan hepsiye ne demiş bakın   tarkan hepsiye ne demiş bakın EmptyPaz Mayıs 18, 2008 4:22 pm

CemreKemer1994 demiş ki:
saol cnm biliyordum ama yinede ve tarkan da bence herkesin asinin payini vermis bulunuyor (hepsiye karsi olanlarin)
petek.cem.gülçindelisi
****siteyi seviyo****
****siteyi seviyo****
petek.cem.gülçindelisi

MesajKonu: Geri: tarkan hepsiye ne demiş bakın   tarkan hepsiye ne demiş bakın EmptyC.tesi Haz. 14, 2008 4:51 pm

saqol Jnm
Arev[CK][YY]
****siteyi seviyo****
****siteyi seviyo****
Arev[CK][YY]

MesajKonu: Geri: tarkan hepsiye ne demiş bakın   tarkan hepsiye ne demiş bakın EmptyC.tesi Haz. 14, 2008 5:57 pm

dilo demiş ki:
Tarkan gözüme biraz daha girdi
http://yoshyandcemre.eniyiforum.net

tarkan hepsiye ne demiş bakın
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-