Grup Hepsi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Grup Hepsi Fan Club

Grup Hepsi Fan Sitemize HoşgeLdiniz(:

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

zor ve önemli bir soru?(lütfen cevaplayınız)

+2
cemreloveyakup
FeJJi_Yoshyci
6 posters
YazarMesaj
FeJJi_Yoshyci
****siteyi seviyo****
****siteyi seviyo****
FeJJi_Yoshyci

zor ve önemli bir soru?(lütfen cevaplayınız) Empty
MesajKonu: zor ve önemli bir soru?(lütfen cevaplayınız)   zor ve önemli bir soru?(lütfen cevaplayınız) EmptyPerş. Mayıs 15, 2008 10:04 pm

Siz cemreyi çooook seven bir fanısınız o günde gruup hepsinin harika bir konseri var ve bu konserede sadece 50 kişi gidiyo sizde çekilişle seçilen bu 50 kişiden biri oldunuz artık grup hepside herkesle aynı masaya oturabilir aşkınız cemreyle sohbet edebilirsiniz o gün geldi saat 8.00 de gidilcekdi sizde süslendiniz püslendiniz saat 7,30 da tam olarak hazırdınız o anda bir telefon geldi canından çook sevdiğiniz anneanneniz ufakta olsa bir trafik kazası geçirmişti hemen hastaheneye almışlardı tüm yakınlarınız ordaydı sizi çağırıyolardı ne yapardınız???evet zor bir soruuu cevaplarınızı bekliyorummm:)
cemreloveyakup
y€n! üy€
y€n! üy€
cemreloveyakup

MesajKonu: Geri: zor ve önemli bir soru?(lütfen cevaplayınız)   zor ve önemli bir soru?(lütfen cevaplayınız) EmptyCuma Mayıs 16, 2008 5:13 pm

tabıkıde askımı yanına gıtelım zaten herkes orda ben fazlalık olurum ama otekı tarafta askım var dunyanın en güzel kızı
cemrenin_askisi
Admin
Admin
cemrenin_askisi

MesajKonu: Geri: zor ve önemli bir soru?(lütfen cevaplayınız)   zor ve önemli bir soru?(lütfen cevaplayınız) EmptyCuma Mayıs 16, 2008 5:16 pm

ben herhalde anneannemin yanina giderdim o benim biricik anneannem cok tatli
https://gruphepsifansitesi.1talk.net
dilo
♥♥HePS! F@NI♥♥
♥♥HePS! F@NI♥♥
dilo

MesajKonu: Geri: zor ve önemli bir soru?(lütfen cevaplayınız)   zor ve önemli bir soru?(lütfen cevaplayınız) EmptyCuma Mayıs 16, 2008 6:47 pm

ya gerçekten çok zor bi soru anneannem Sad Sad Sad Sad Sad
CemreKemer1994
****siteyi seviyo****
****siteyi seviyo****
CemreKemer1994

MesajKonu: Geri: zor ve önemli bir soru?(lütfen cevaplayınız)   zor ve önemli bir soru?(lütfen cevaplayınız) EmptyCuma Mayıs 16, 2008 10:48 pm

ya bilmem ki daha yarim saat var mis konsere önce ananeme giderdim sonra saat 19 hemen konsere giderdim
http://cemreanderen.buy-talk.com
dilo
♥♥HePS! F@NI♥♥
♥♥HePS! F@NI♥♥
dilo

MesajKonu: Geri: zor ve önemli bir soru?(lütfen cevaplayınız)   zor ve önemli bir soru?(lütfen cevaplayınız) EmptyCuma Mayıs 16, 2008 11:03 pm

Hımm olabilir ya çok uzun sürerse Sad
JEMREJİ
♥♥süper moderatör♥♥
♥♥süper moderatör♥♥
JEMREJİ

MesajKonu: Geri: zor ve önemli bir soru?(lütfen cevaplayınız)   zor ve önemli bir soru?(lütfen cevaplayınız) EmptyC.tesi Mayıs 17, 2008 6:41 pm

CemreKemer1994 demiş ki:
ya bilmem ki daha yarim saat var mis konsere önce ananeme giderdim sonra saat 19 hemen konsere giderdim
http://cemrekemerfan.nicetopics.com

zor ve önemli bir soru?(lütfen cevaplayınız)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-